Članstvo u DNS

Članstvom u okviru Društva neurologa Srbije (DNS), automatski postajete član Evropske akademije za neurologiju (EAN). Podsećamo Vas da su beneficije koje članovi EAN imaju sledeće: besplatan online pristup “eBrain” platformi i časopisu “European Journal of Neurology”, redukovane kotizacije na kongresima i edukacijama koje organizuje EAN kao i mnoge druge. Detaljne informacije možete pročitati na sledećoj stranici: www.eaneurology.org

Napomena: članstvo u EAN za tekuću godinu možete ostvariti samo uplatom članarine za DNS do 31. januara i to putem uplate jednogodišnje, polugodišnje članarine ili administrativnom zabranom.

Nadalje, članstvom u okviru Društva neurologa Srbije obezbeđene su Vam redukovane kotizacije za sve stručne aktivnosti u organizaciji DNS, kao što su npr. nacionalni kongres, škole, simpozijumi, kao i za druge stručne aktivnosti u zemlji i regionu.