Crnotravska 17,

Tehnički organizator Škole

POLITIKA PRIVATNOSTI

Pravila o privatnosti

Društvo neurologa Srbije izgradilo je aplikaciju Škola neurovizualizacije kao besplatnu aplikaciju. Ovu USLUGU Društvo neurologa Srbije obezbeđuje bez ikakvih troškova i namenjeno je za upotrebu onako kako jeste.

Ova stranica se koristi za informisanje posetilaca o našim pravilima prikupljanja, upotrebe i otkrivanja ličnih podataka ako je neko odlučio da koristi našu uslugu.

Ako odlučite da koristite našu uslugu, slažete se sa prikupljanjem i upotrebom informacija u vezi sa ovom politikom.

Izrazi koji se koriste u ovoj Politici privatnosti imaju isto značenje kao u našim Uslovima i odredbama, koji su dostupni na Škola neurovizualizacije, osim ako nije drugačije definisano u ovoj Politici privatnosti.

Prikupljanje i upotreba informacija

Dok koristite našu uslugu, nikada od vas nećemo zahtevati da nam date podatke za ličnu identifikaciju i o tome Vas obaveštavamo u ovoj politici privatnosti.

Aplikacija koristi usluge trećih strana koje mogu prikupljati podatke koji se koriste za vašu identifikaciju.

Veza do politike privatnosti nezavisnih dobavljača usluga koje koristi aplikacija

Google Play usluge

App Store usluge

Podaci dnevnika

Želimo vas obavijestiti da kad god koristite našu uslugu, u slučaju greške u aplikaciji, ne prikupljamo podatke i informacije (putem proizvoda trećih strana) na vašem telefonu koji se zovu podaci dnevnika. Ovi evidencijski podaci mogu uključivati informacije kao što su adresa Internet protokola vašeg uređaja („IP“), naziv uređaja, verzija operativnog sistema, konfiguracija aplikacije prilikom korišćenja naše usluge, vreme i datum korišćenja usluge i druge statistike .

Provajderi

Možemo zaposliti kompanije i pojedince treće strane iz sledećih razloga:

• Da olakšamo našu uslugu;

• Za pružanje Usluge u naše ime;

• Za obavljanje usluga vezanih za usluge; ili

• Da nam pomognete u analizi načina na koji se naša usluga koristi.

Želimo da obavestimo korisnike ove usluge da ove treće strane nemaju pristup vašim ličnim podacima.

Sigurnost

Niakda od Vas nećemo tražiti pružanje vaših ličnih podataka. Ali zapamtite da nijedan način prenosa putem Interneta ili način elektronskog skladištenja nije 100% siguran.

Linkovi ka drugim sajtovima

Ova usluga može sadržati veze do drugih veb lokacija. Ako kliknete na vezu treće strane, bićete preusmereni na tu veb lokaciju. Imajte na umu da ovim spoljnim veb lokacijama ne upravljamo mi. Stoga vam toplo savetujemo da pregledate Politiku privatnosti ovih veb stranica. Nemamo kontrolu nad i ne preuzimamo odgovornost za sadržaj, politiku privatnosti ili praksu bilo kojih veb lokacija ili usluga trećih strana.

Privatnost dece

Ove usluge se ne obraćaju nikome mlađem od 18 godina. Ne prikupljamo lične podatke niti jednog korisnika. Ograđujemo se od prikupljanja podataka koje vrši dobavljač usluga, Google Play ili App Store.

Izmene ove politike privatnosti

S vremena na vreme možemo ažurirati našu Politiku privatnosti. Stoga vam se savetuje da povremeno pregledate ovu stranicu radi eventualnih promena. Obavestićemo vas o svim promenama objavljivanjem nove Politike privatnosti na ovoj stranici.

Ova politika stupa na snagu 27.09.2021.

Kontaktirajte nas

Ako imate bilo kakvih pitanja ili sugestija u vezi sa našom Politikom privatnosti, ne ustručavajte se da nas kontaktirate na skola@drustvoneurologasrbije.org.